2 листопада 2021, 10:07

Росія може задіяти на Донбасі ВПС: Забродський озвучив можливий план Москви

Нардеп від "ЄС" Михайло Забродський не виключає, що Росія може задіяти на Донбасі Військово-повітряні сили, яким не потрібне тривале розгортання.

Росія може задіяти на Донбасі ВПС: Забродський озвучив можливий план Москви

Наприкінці минулого тижня багато ЗМІ повідомили про те, що на кордоні з Україною Росія знову розгортає свої війська та військову техніку. Інформація була підкріплена журналістами із США супутниковими знімками. Проте колишній командувач АТО Михайло Забродський не відкидає, що Москва може застосувати на Донбасі ВПС.

Учора, 1 листопада, у програмі "Свобода слова" на телеканалі ICTV депутат ВРУ зізнався, що є стратегічне оцінювання того, що Росія може обійтися на Донбасі виключно повітряною фазою війни, не залучаючи наземні сили.

За словами Забродського, такий сценарій не вимагає тривалої підготовки з боку супротивника та не потрібно розгортати війська біля кордону з Україною.

Нардеп зізнався, що застосування ВПС – це питання годин, а не доби. Сьогодні Москва може прийняти такий сценарій, а вже завтра на Донбасі з'явиться ворожа авіація, крім того, такий сценарій не дасть змоги західним супутникам відстежити активність, як у випадку із наземними військами.

Забродський також упевнений, що застосування на Донбасі з боку ЗСУ турецьких безпілотників "нікого ні до чого не спровокує". Російські найманці й надалі виконуватимуть усі накази з Москви, а ось Україна покаже, що на Донбасі з'явилася потужна зброя, яку ЗСУ можуть застосувати будь-якої миті.

Раніше ми повідомляли, що журналісти американського ресурсу Politico виклали до Мережі кадри із супутника, де можна побачити російські війська та техніку, яку перекидають до кордону з Україною.

Нагадаємо, 30 жовтня на тлі нової інформації про російські війська біля кордону з Україною у Білому домі виступили із заявою про підтримку територіальної цілісності України.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини