1 листопада 2021, 10:53

Удар Bayraktar по позиціях російських військових під Тельмановим: Цаплієнко повідомив нові подробиці

ВСУ екстрено запросили допомогу БПЛА, після чого було віддано наказ про завдання бомбового удару по позиціях росіян.

Удар Bayraktar по позиціях російських військових під Тельмановим: Цаплієнко повідомив нові подробиці

Журналіст "Телевізійної служби новин" Андрій Цаплієнко відновив хронологію подій навколо населеного пункту Старомар'ївка, де загострення ситуації змусило Головнокомандувача української армії віддати наказ про завдання по російським окупаційним військам удару безпілотника "Байрактар".

З'ясувалося, що російські найманці злякалися появи на вулицях у Старомар'ївці українських військових, які супроводжували Володимира Веселкіна, голову місцевої військово-цивільної адміністрації. Село знаходиться у "сірій зоні", проте про забезпечення гуманітарних потреб піклується саме Україна.

Поява військових у периметрі населеного пункту викликала переполох у Москві й окупаційних адміністраціях ОРДЛО, після чого російські найманці відкрили вогонь по населеному пункту з важких гармат артилерійських. Крім того, російські війська накрили житловий сектор Старомар'ївки. Внаслідок обстрілу також загинув один із українських військових.

Саме у цей момент бійці ЗСУ негайно запросили допомогу безпілотної авіації, після чого було віддано наказ про завдання бомбового удару по позиціям росіян.

Застосування бомби безпілотником викликало паніку в ОРДЛО, зазначає журналіст.

Нагадаємо, 26 жовтня російська пропаганда звинуватила Україну у наступі на Донбасі та взятті під свій контроль села Старомар'ївки у "сірій зоні". Військово-політичне керівництво України спростувало заяви росіян і наголосило: Київ продовжує дотримуватися домовленостей щодо режиму припинення вогню.

Пізніше український військовий журналіст Юрій Бутусов повідомив у соцмережах, що Старомар'ївка нібито справді перебуває під контролем ЗСУ. Він опублікував відео, де українські військові піднімають над селом державний прапор.

У свою чергу, керівництво 93-ї ОМБр ЗСУ не підтвердило цю інформацію та додало: бригада залишається на колишніх позиціях.

Бутусов, відповідаючи на цю заяву, звинуватив Офіс президента України "у прихованні звільнення Старомар'ївки" та вважав, що на Банковій "зробили крок назад".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини