25 жовтня 2021, 10:02

Гордійчук розповів, чому у 2014 році Путін не пішов повномасштабною війною проти України

Через 7 років після початку війни з Росією Україні ще важко протистояти агресору у відкритій війни. Однак ставку треба робити на територіальну оборону.

Гордійчук розповів, чому у 2014 році Путін не пішов повномасштабною війною проти України

Минулого тижня Герой України та начальник Київського військового ліцею ім. І. Богуна Ігор Гордійчук "Сумрак" поділився своєю думкою щодо війни з Росією.

В інтерв'ю ресурсу "Апостроф TV" офіцер Головного командного центру Генштабу України Гордійчук зізнався, що навіть через 7 років після початку російсько-української війни наша країна не може відкрито протистояти РФ.

Разом з тим Гордійчук упевнений, якщо повномасштабна війна і почнеться, то Україна зробить все можливе, щоб перемогти на своїй території.

За словами генерал-майора, Україна переможе, але будуть дуже великі втрати. Гордійчук упевнений, що необхідно робити ставку на територіальну оборону, прикладом є участь у формуванні українсько-литовсько-польської бригади. Це коли кожен населений пункт має свою "армію" та готовий до оборони своєї території.

"Якщо росіяни туди сунуться, то під ними земля буде горіти", - зауважив офіцер.

Саме тому у Польщі та Литві не бояться вторгнення Росії, оскільки підготовлені територіально.

Гордійчук дав зрозуміти, що чим більше людей підготовлено до війні, тим менше шансів у ворога поневолити нас. У 2014 році у Путіна був реальний шанс дійти до Києва, проте він цього не зробив. На думку Гордійчука, президент Росії відмовився від захоплення України не тому, що не захотів, а тому, що не зміг. На кожного загиблого українця припадало до 10 російських військовослужбовців, саме тому Путін відкинув ідею масштабної війни, упевнений Гордійчук.

Раніше ми повідомляли, що депутат Держдуми РФ Олександр Бородай, який належав до "адміністрації" "ДНР", упевнений, що Київ захопив усі "сірі зони" на Донбасі та готовий до війни.

Нагадаємо, 24 жовтня 2021 командувач ВСУ Валерій Залужний зібрав на секретне засідання 15 волонтерів, які з 2014 року допомагають українській армії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини