4 жовтня 2021, 14:13

"Ніхто не зможе вас захистити", – президент Алієв красномовно закликав Вірменію відмовитися від реваншу

"Ми зламаємо вам голову, ні на кого не дивлячись", – попередив президент Азербайджану, говорячи про можливі провокації з боку Вірменії.

"Ніхто не зможе вас захистити", – президент Алієв красномовно закликав Вірменію відмовитися від реваншу

Президент Азербайджану Ільхам Алієв закликав Вірменію відмовитися від спроб реваншу та пообіцяв жорстко покласти край будь-яким провокаційним крокам з вірменського боку.

Заява лідера під час церемонії підняття прапора країни у селищі Суговушан Тертерського району, звільненого від вірменської окупації рік тому, звучала досить переконливо, передає "Інтерфакс Азербайджан".

"Не дратуйте нас, поводьтеся добре. Якщо поводитиметесь добре, то зможете жити спокійно", - почав Алієв.

В іншому випадку президент пообіцяв дати противнику жорстку відповідь, зазначивши, що Вірменії ніхто не зможе допомогти.

"Якщо ж проти нас знову буде якась провокація, заява або дія, ми зламаємо вам голову, ні на кого не дивлячись. Ніхто не зможе вас захистити", - попередив лідер.

Політик також подякував азербайджанському народу за те, що він згуртувався у період війни.

Варто відзначити, що розгром Вірменії у Нагірному Карабаху став гучним "ляпасом" Кремлю. Туреччина відкрито підтримала свого союзника Азербайджан і повернула території, які за законом мають перебувати під контролем Баку.

Повідомлялося, що Алієв незадоволений навчаннями іранських військ поблизу загального кордону. На його думку, такі маневри з боку Ірану біля Карабаху є несподіваними.

Експерт вважає, що Росія влаштувала вчення ОДКБ у Вірменії, щоб таким способом передати "меседж" Туреччині й Азербайджану".

А іранський журналіст Хоссейн Даліріан загрожує Азербайджану та Туреччині у разі початку конфронтації з його країною.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини