30 вересня 2021, 09:27

Турецькі БПЛА стежать за перекиданням іранських ЗРК: Іран загрожує вдарити по Баку

На азербайджансько-іранському кордоні загострення зростає з кожним днем: турецькі дрони виявили стягування іранських ЗРК. Тегеран загрожує вдарити по Баку першим.

Турецькі БПЛА стежать за перекиданням іранських ЗРК: Іран загрожує вдарити по Баку

Уже відразу п'ять передових турецьких безпілотників BayraktarTB2 спостерігають за пересуваннями бойової спецтехніки на західному кордоні Ірану, передає Діалог.UA, посилаючись на Telegram-канал ВС Азербайджану.

Як повідомляється, для боротьби з "Байрактарами" турецьких військ Іран відправив до кордону з Нахчиваном ЗРК Sevom Khordad TELAR. За відомостями військових експертів, ці ракетні комплекси за своєю потужністю та принципам дії можна порівняти з російськими ЗРК "Бук-М2".

Тим часом напередодні Тегеран заявив про готовність вдарити по Азербайджану першими. Так, іранські військові попередили, що нібито можуть вдарити по будь-якій точці на території сусідньої республіки.

За відомостями Avia.pro, Іран вкрай незадоволений політикою сусідніх Азербайджану та Туреччини. У Тегерані вказали, що саме Анкара відповідальна за маневри Баку й обстановку у регіоні.

Також іранські війська попередили: у разі виходу за межі дружби з боку Баку слід пам'ятати, що азербайджанська столиця розташована у досяжності артилерії ЗС Ірану.

Нагадаємо, раніше Азербайджан був стурбований першими за 30 років військовими навчаннями іранців біля свого кордону.

Також повідомлялося, що Туреччина з Азербайджаном і Грузією готують спільні військові навчання на кордоні з РФ.

Напередодні Іран стягнув важку техніку до кордону Азербайджану.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини