Чекають на дощі: окупанти у Донецьку придумали нову "стратегію" вирішення проблеми з водою
На тимчасово окупованій території України через російських окупантів склалася катастрофічна ситуація з водою.

Російська окупаційна адміністрація замість ремонту водопроводів й інфраструктури вирішила чекати дощів восени та взимку, щоб вирішити проблему з водою на Донеччині. Про це повідомив Центр національного опору України.
За даними ЦНС, у Старокримському водосховищі зараз залишилося лише 15% запасів води. На тимчасово окупованій території України обміліли ще дев'ять водоймищ, пересихають колодязі та свердловини. Там склалася катастрофічна ситуація із водою.
Але російська окупаційна адміністрація замість ремонту інфраструктури водоканалів вигадала нову "стратегію" вирішення проблеми з водою: окупанти тепер чекають, коли почнуться дощі.
Зазначимо, 2025 року російські окупанти посилили тиск на мешканців тимчасово окупованих територій України, у тому числі на дітей. Наприклад, у захоплених школах проводять пропагандистські "уроки мужності", під час яких виступають російські бойовики. На так званих "уроках мужності" бойовики виправдовують війну та намагаються виправдати свою присутність на українських землях.
Навіть маленьких дітей окупанти піддають ідеологічному обробленню. Для цього на окупованій частині Донбасу у дитсадках реалізовують пропагандистський кремлівський проект "Розмова про важливе для дошкільнят".
Раніше стало відомо, що в окупованому Донецьку вигадали, як видобувати воду з бочок узимку.
Також ми розповіли про те, що у партії диктатора Путіна вимагали садити до в'язниці мешканців окупованого Донецька, які скаржаться на катастрофу з водою.
Нагадаємо, Діалог.UA раніше повідомив, що диктатор Путін викликав зрадника Пушиліна до Кремля через катастрофу з водою. Відео зустрічі насмішило користувачів Інтернету.
Останні новини
Шейтельман пояснив, чому громадян Росії не доведеться "перевиховувати" тим, хто прийде після Путіна
22:32Бутусов назвав того, хто стане міністром оборони України, та пояснив, чому інакше не може бути
18:23У Z-середовищі визнали провал кадрової політики Кремля: "Там Мадяр і Драпатий – у нас Герасимов"
16:40Галлямов "показав" справжнього Путіна і назвав кроки, на які він не піде навіть під страхом смерті
16:22Алла Пугачова спростувала чутки та розкрила подробиці важкої травми: "Не думала, що взагалі встану"
16:19