Як українці оцінюють угоду про корисні копалини: з'явилися результати опитування
47% опитаних українців (близько половини) налаштовані оптимістично щодо угоди Києва та Вашингтону про природні ресурси, при цьому майже чверть не чекає від неї нічого доброго.
Результати плебісциту, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, показують, що договір між урядами України та США щодо корисних копалин вселяє надію майже у половину українців, передає Dialog.UA з посиланням на офіційний електронний ресурс організації.
Це соціологічне дослідження проводилося за допомогою телефонних бесід щодо всеукраїнської вибірки дорослих громадян, які проживають на території України, підконтрольної ЗСУ.
У результаті 47% опитаних громадян України заявили про позитивні очікування щодо згаданої угоди, тоді як 22% про, швидше, негативні наслідки, крім того, ще 19% відповіли, що підписання договору ніяк не вплине на Україну. У свою чергу, 12% респондентів відповіли, що поки що не можуть визначитися.
"Баланс позитивних – негативних очікувань становить +25% (переважають позитивні очікування)", – так підсумували результати свого опитування фахівці з КМІС.
Нагадаємо, видання The Washington Post назвало несподівану причину, чому розроблення корисних копалин в Україні для США буде уповільнена.
Крім того, Dialog.UA писав, що міністр фінансів США Скотт Бессент назвав угоду щодо надр сигналом для Путіна.
Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.