Як українці оцінюють угоду про корисні копалини: з'явилися результати опитування
47% опитаних українців (близько половини) налаштовані оптимістично щодо угоди Києва та Вашингтону про природні ресурси, при цьому майже чверть не чекає від неї нічого доброго.

Результати плебісциту, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, показують, що договір між урядами України та США щодо корисних копалин вселяє надію майже у половину українців, передає Dialog.UA з посиланням на офіційний електронний ресурс організації.
Це соціологічне дослідження проводилося за допомогою телефонних бесід щодо всеукраїнської вибірки дорослих громадян, які проживають на території України, підконтрольної ЗСУ.
У результаті 47% опитаних громадян України заявили про позитивні очікування щодо згаданої угоди, тоді як 22% про, швидше, негативні наслідки, крім того, ще 19% відповіли, що підписання договору ніяк не вплине на Україну. У свою чергу, 12% респондентів відповіли, що поки що не можуть визначитися.
"Баланс позитивних – негативних очікувань становить +25% (переважають позитивні очікування)", – так підсумували результати свого опитування фахівці з КМІС.
Нагадаємо, видання The Washington Post назвало несподівану причину, чому розроблення корисних копалин в Україні для США буде уповільнена.
Крім того, Dialog.UA писав, що міністр фінансів США Скотт Бессент назвав угоду щодо надр сигналом для Путіна.
Останні новини
У Криму поспіх оперштабу Аксьонова та евакуація створюють вікно можливостей для точних ударів ЗСУ
21:50Трамп зробив нову заяву про можливі переговори Зеленського та Путіна і висловився про втрати РФ
20:38У Генштабі ЗСУ виступили із заявою після звинувачення України в "ударі по автобусу з дітьми" в РФ
18:51ЄС націлений на переговори з Путіним: радник Кошти двічі дзвонив до Кремля, відомий результат
17:58Федоров спрогнозував несподівані наслідки для окупантів у Криму: "Для росіян починається пекло"
16:59У Петербурзі силовики ФСБ прийшли з обшуками до знайомого Путіна та голови ОЗГ Геннадія Петрова
16:47