У Конотопі критична ситуація з електрикою та водою: Кремль атакував місто дронами – перші кадри
У ніч на 12 вересня Кремль атакував Конотоп, завдавши ударів по центру міста.

Конотопський голова Артем Семеніхін підтвердив удари по цивільній інфраструктурі міста. Також він повідомив, що з 6:00 у місті почнуть працювати всі точки пунктів незламності.
У ніч на 12 вересня у багатьох областях України було оголошено сигнал повітряної тривоги. РФ атакувала Україну дронами-камікадзе, повідомляє канал "Україна 365".
Під ударами опинився і Конотоп на Сумщині. За словами Семеніхіна, у місті немає електрики, а також відомо про двох постраждалих.
У місті запустили аварійні джерела живлення для водоканалу. Пожежникам потрібна вода, щоб локалізувати вогонь у центрі міста.
У Мережі також з'явилися кадри з Конотопу, на яких можна побачити будівлі, що горять, а також пошкоджену трамвайну колію.
Місцеві жителі пишуть про те, що дрони потрапили до багатоповерхового житлового будинку.
О 4:00 мер міста написав, що ситуація з електрикою є просто катастрофічною. Екстрені служби роблять все можливе, щоб дати світло Конотопським лікарням.
Також пошкоджено й будинки навчальних закладів. В основному вибиті шибки. Дитячі садки працюватимуть у режимі чергових груп.
Вода у місті подаватиметься погодинно, як і світло, а графіки будуть відомі ближче до 6:00.
Постраждалих наразі двоє та один чоловік у критичному стані. Найцікавіше, що саме він одним із перших виїхав рятувати людей після прильотів дронів. У військовій адміністрації міста говорять про те, що поранення отримали 13 людей.
У Конотопі їздитиме лише трамвай №3, оскільки ворог пошкодив колію у центрі міста.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що на Черкащині правоохоронці затримали жителя Сміли, який побив військовослужбовця.
Нагадаємо, харків'янин розставляв "відеопастки", щоб коригувати удари Кремля по Києву.
Останні новини
Пєсков почервонів і став запинатися, коментуючи указ Зеленського про дозвіл провести парад у Москві
07:05Трамп оголосив про перемир'я між Україною та Росією та назвав його терміни, Зеленський відреагував
21:53ЗСУ перейшли в контратаку на важливій ділянці фронту і витісняють окупантів - Z-канали в страху
19:50