У Павлограді зросла кількість поранених через атаку ЗС РФ: з'ясувалися подробиці
Внаслідок удару російських військових по Павлограду постраждали щонайменше 50 осіб, зокрема неповнолітні.

Кількість жителів, які постраждали сьогодні вранці внаслідок обстрілів Павлограда російськими військовими, сягнула 50 осіб, інформує голова Дніпропетровської ОВ Сергій Лисак.
"Кількість постраждалих у Павлограді досягла півсотні... Троє з них – діти. Окрім 9-річної дівчинки, через ракетну атаку на місто постраждали хлопці 11 та 4 років. Серед людей, які у лікарні, двоє тяжких. Медики роблять все, щоб їх врятувати", – наголосив чиновник.
Також, за словами Лисака, найстаршим постраждалим мешканцям Павлограда по 86 років.
Як бачимо, країна-агресор РФ, намагаючись захопити Україну, не жаліє ні пенсіонерів, ні дітей.
Крім того, Лисак повідомив, що вранці росіяни відновили удари по Нікопольщині: знеструмлено сам райцентр, а також Марганець і ще кілька населених пунктів.
Нагадаємо, сьогодні, 6 вересня, російські військові завдали ударів по Павлограду Дніпропетровської області, а також низці інших населених пунктів України.
Перший вибух у Павлограді прогримів близько 10:00, а решта о 10:20. У кількох районах міста можна було побачити стовпи диму.
Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак підтвердив удар по Павлограду, заявивши про щонайменше п'ять постраждалих і численні руйнування у місті.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що у ніч на 6 вересня Львівщину атакували три дрони-камікадзе. Усіх їх було знищено.
Останні новини
Путін виснажив Росію на Донбасі і став васалом Китаю, який "анексує" російські території - The Hill
07:30Трамп назвав дату підписання угоди з Іраном та озвучив долю Ормузької протоки – КВІР відповів
22:16Екс-соратниця Трампа з'явилася на росТБ і поскаржилася пропагандистам Путіна на президента США
21:01Чим довше служба, тим більша відстрочка: у Міноборони розкрили деталі нової контрактної системи
20:20Швеція підняла у повітря JAS 39 Gripen через загрозливі територіальній цілісності країни дії РФ
19:20