21 червня 2024, 13:18

"Зі злом не домовляються": ГУР представило трейлер фільму про трагічні події в окупованій Бучі

У четвер 20 червня був представлений трейлер художнього фільму "Буча", знятого за підтримки Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"Зі злом не домовляються": ГУР представило трейлер фільму про трагічні події в окупованій Бучі

У четвер, 20 червня, був представлений трейлер гостросюжетного фільму "Буча", знятого за сприяння ГУР Міністерства оборони України.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

В основі кінострічки лежать реальні події, що відбулися під час російської окупації у передмісті Києва, що обіцяє бути однією з найрезонансніших картин року.

Центральним героєм стрічки є громадянин Казахстану, який за кілька років до повномасштабного вторгнення отримав притулок на території України. У важкі часи окупації Бучі цей хоробрий чоловік, ризикуючи власним життям, зумів врятувати від злодіянь варварів РФ понад 200 мирних жителів.

Режисером фільму "Буча" виступив Станіслав Тіунов, а сценарій і продюсування взяв на себе Олександр Щур. За словами продюсера, у процесі роботи над картиною величезну допомогу надали представники ГУР Міноборони. Вони давали консультації, надавали фото- та відеоматеріали, дозволили ознайомитися з розшифруванням текстів перехоплених переговорів російських агресорів і агентурними даними. Усі зібрані матеріали знімальна група намагалася використовувати для створення фільму максимально достовірно.


Кінострічка "Буча" була створена завдяки фінансовій підтримці приватних осіб з України, Польщі, Канади та США. Прокат фільму у кінотеатрах України заплановано на 7 листопада 2024 року. Є всі передумови, що картина буде резонансною подією та приверне увагу глядачів усього світу до трагічних подій у Бучі.

Раніше стало відомо, що на Карловарському кінофестивалі представлять фільм Олега Сенцова "Реал", що відображає фронтові будні України.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини