19 червня 2024, 14:39

В Україні запущено програму з ремонту зруйнованого житла "Майстерня на колесах": хто може отримати допомогу

У рамках ініціативи ООН з підтримки біженців в Україні було запущено унікальну програму "Майстерня на колесах" з ремонту зруйнованих будинків.

В Україні запущено програму з ремонту зруйнованого житла "Майстерня на колесах": хто може отримати допомогу

У рамках ініціативи ООН з підтримки біженців в Україні було запущено унікальну програму "Майстерня на колесах", мета якої - допомогти у відновленні будинків, зруйнованих військовими діями. Про це повідомляє ресурс napensii.ua.

Ця програма надає експертні консультації та ремонтні роботи для осель, які постраждали від обстрілів. Від початку року "Майстерня на колесах" надає допомогу у Харківській області та розширила свою діяльність до Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей.

Станом на травень 2024 року вже 265 родин скористалися цією підтримкою, завдяки чому було замінено близько тисячі вікон і відремонтовано 1000 квадратних метрів дахів.

Пріоритет надається літнім людям, інвалідам і сім'ям, які втратили чоловіків, за умови наявності будівельних матеріалів від ООН.

Для отримання допомоги необхідно зв'язатися з гарячою лінією за номером 0800-334-620. Дзвінки приймаються у робочі дні з 8 ранку до 5 вечора й у суботу з 8 ранку до 3 години дня.

У разі якщо "Майстерня на колесах" не працює у вашому регіоні з перелічених п'яти областей, слід звернутися до місцевих органів влади для перенаправлення запиту в ООН.

Раніше повідомлялося про нововведення у правилах нарахування соціальних виплат для ВПО в Україні.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини