18 червня 2024, 12:06

Під Дніпром продавчиня шпигувала за підрозділами ЗСУ та зливала дані противнику

Працівниця одного з магазинів у Дніпропетровській області добровільно погодилася співпрацювати з російською розвідкою.

Під Дніпром продавчиня шпигувала за підрозділами ЗСУ та зливала дані противнику

В одному з населених пунктів на Півдні Дніпропетровщини, на території, що межує із Запорізькою областю, було затримано агента спецслужби РФ. Примітно, що зрадницею виявилася продавщиця одного з місцевих магазинів, яка спостерігала одразу за двома напрямками оборони ЗСУ, інформує офіційний ТГ-канал СБУ.

Жінка, яка добровільно погодилася працювати на військову розвідку противника, відстежувала місця базування підрозділів Сил оборони України. Розвіддані вона передавала російським окупантам через свою подругу, яка мешкає у Криму та має родича - командира одного з підрозділів ЗС РФ.

Її кураторів, як з'ясувалося під час обшуку, цікавили насамперед маршрути руху та пункти дислокації ЗСУ на підступах до Запоріжжя. Противник хотів використати розвіддані, отримані від продавчині й інших своїх агентів, для прориву української оборони на цьому напрямку.

Агентку затримали, коли вона знімала на фотокамеру переміщення української бронетехніки.

Також з'ясувалося, що ця жінка намагалася встановлювати близькі контакти з українськими військовими, щоб випитувати "потрібні" дані.

Нагадаємо, українська контррозвідка затримала агента російської ФСБ, який коригував ракетні удари по Одесі.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини