17 червня 2024, 12:16

Відомий телеведучий Слава Дьомін не зміг оновити дані у ТЦК: з'ясувалася причина

Ситуація з блогером Дьоміним чітко показує, що українські законодавці відвели на оновлення даних занадто мало часу.

Відомий телеведучий Слава Дьомін не зміг оновити дані у ТЦК: з'ясувалася причина

Український блогер і телеведучий Слава Дьомін, будучи військовозобов'язаним, намагався виконати новий закон про мобілізацію та спробував оновити свої дані у місцевому територіальному центрі комплектації та соціальної підтримки, однак його спроба закінчилася невдачею. Причина того проста до банальності: біля будівлі ТЦК були рекордно великі черги, інформує "РБК-Україна".

Шоумен в інтерв'ю кореспондентам сказав, що дуже переживає через мобілізацію, як і багато інших українських чоловіків, але водночас готовий захищати Україну. Тим часом він кілька разів намагався оновити свої дані у ТЦК, але просто не зміг вистояти такі величезні черги.

"У мене не вийшло, тому що у ТЦК великі черги, тому я зараз чекаю, коли трошки спадуть всі ці черги. У мене просто немає фізично часу стояти там по три-чотири години", - наголосив Дьомін.

Ситуація, яка склалася з ведучим Дьоміним, наочно демонструє, що українська влада, вносячи зміни до закону про мобілізацію та додаючи туди додаткові вимоги до своїх співгромадян, відвела на оновлення даних надто мало часу (лише 2 місяці).

Підсумок: колосальні незручності, яких зазнають українці у і без того важкий воєнний час, а також скупчення людей біля будівель і всередині будівель ТЦК є неприпустимими з точки зору безпеки на тлі частих обстрілів окупантів ЗС РФ.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини