13 червня 2024, 16:03

Тепер не замерзнемо – надії Росії "заморозити" Україну пішли прахом: запущено нову потужну газову свердловину

Стартував запуск ще однієї української газової свердловини, пробуреної на одному з найперспективніших родовищ "блакитного палива".

Тепер не замерзнемо – надії Росії "заморозити" Україну пішли прахом: запущено нову потужну газову свердловину

В Україні запустили нову свердловину природного газу, яка може давати щонайменше 280 000 кубометрів блакитного палива за одну добу, інформують у ТГ-каналі представники НАК "Нафтогаз".

"Ще 280 тис. куб. м газу та 120 тонн газового конденсату на добу дає нова свердловина, запущена фахівцями "Укргазвидобування"", - підкреслюють у держкомпанії.

Варто зазначити, що згадану газову свердловину пробурили на одному з найперспективніших українських родовищ, ресурси якого оцінено на рівні близько 1 млрд кубометрів.

Варто зазначити, що у березні поточного року в Україні запрацювала ще одна нова газова свердловина з добовим дебітом близько 400 000 кубометрів газу.

Таким чином, можна констатувати: влада РФ, яка розв'язала війну проти України та розраховувала, що наша країна без російського газу просто замерзне та змушена буде капітулювати, жорстко прорахувалася.

Як раніше повідомлялося, в Україні було відкрито нове родовище природного газу.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини