12 червня 2024, 12:59

Охороняла свій об'єкт і... наводила удари ЗС РФ на місто: у Харкові затримано незвичайну колаборантку

Агентка РФ об'їжджала територію обласного центру та під прикриттям звичайних "побутових розмов" вела розвідувальну діяльність.

Охороняла свій об'єкт і... наводила удари ЗС РФ на місто: у Харкові затримано незвичайну колаборантку

55-річну харків'янку, яка працювала у службі охорони одного з місцевих підприємств, викрито на шпигунській діяльності на користь держави-агресора Російської Федерації, війська якої, як відомо, ведуть постійний обстріл української території, інформує СБУ на своєму офіційному сайті.

Встановлено, що охоронниця як у робочий, так і у вільний від своєї служби час намагалася встановити й передати російським військовим інформацію щодо місць найбільшого зосередження особового складу та військової техніки ЗСУ й інших підрозділів Сил оборони України.

Також агентка приїжджала на місця нещодавніх прильотів російських БК і під виглядом побутових розмов випитувала у місцевих жителів, збирала дані про наслідки ударів ЗС РФ по Харкову.

Інформацію, яку вдавалося випитати у довірливих харків'ян, зрадниця відсилала у Telegram-канал, який адміністрували російські спецслужби. Отримані відомості противник використовував для покращення підготовки нових обстрілів Харкова.

У зловмисниці під час обшуку було вилучено мобільний телефон, який вона використовувала для зв'язку зі ЗС РФ.

Як з'ясувалося, працівниця служби охорони добровільно погодилася співпрацювати з ворогом: вона сама вийшла на росіян і запропонувала їм "допомогу" в їхній так званій "спецоперації" проти України.

У листуванні також знайшли, як ця жінка закликала російських силовиків до якнайшвидшого захоплення Харкова.

Як раніше повідомлялося, у Києві затримано доньку ексмера Полтави, яка під час війни отримувала гроші від партії Путіна.

Нагадаємо, контррозвідка затримала агента російської ФСБ, який коригував ракетні удари по Одесі.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини