29 травня 2024, 07:38

Стефанчук відповів цитатою з Шевченка на заяви Путіна про нелегітимність Зеленського

Стефанчук дав відповідь Путіну, який вважає спікера ВРУ "законним" представником України, а Зеленського – "нелегітимним" президентом.

Стефанчук відповів цитатою з Шевченка на заяви Путіна про нелегітимність Зеленського

Напередодні російський диктатор дав зрозуміти, що в Україні закінчився термін президентства Зеленського та главою країни можна вважати спікера ВРУ Руслана Стефанчука.

Спікер Парламенту на своїй сторінці у соцмережі вирішив відповісти Путіну на його припущення.

Він нагадав, що поки в Україні йде війна, то єдиним главою країни буде Зеленський.

При цьому Стефанчук "похвалив" Путіна, який вирішив навіть ознайомитися з деякими статтями Конституції України, щоб зробити якісь свої висновки.

При цьому спікер ВРУ попросив Кремль читати статті не вибірково, а всі. Стефанчук звернув увагу Путіна на статтю 108 частина 1, де президент України виконує свої функції, поки на посаду не вступить новий глава країни. Оскільки у країні вибори не проводилися через війну, то єдиним главою України залишається Зеленський.

Однак Стефанчука більше турбує не заява Путіна, а висловлювання деяких українських депутатів, які точнісінько копіюють наративи Кремля щодо легітимності чи нелегітимності Зеленського.

Наприкінці свого посту спікер ВРУ навів слова Тараса Шевченка: "Чужому вчіться та свого не цурайтеся!"

Стефанчук рекомендував Путіну почитати не тільки Конституцію України, а й своєї країни. І тут варто звернути увагу навіть не на статті про принципи самої демократії, а про те, що РФ "вживає заходів для підтримання миру та безпеки".

У своїй заяві Путін не тільки переплутав статтю Конституції України, а й, як зазвичай, перекрутив її зміст.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини