28 травня 2024, 13:51

Зеленський розчарований рішенням Байдена: "Путін аплодуватиме стоячи"

Відмова американського президента Байдена особисто відвідати мирний саміт щодо України викликала критику з боку Зеленського.

Зеленський розчарований рішенням Байдена: "Путін аплодуватиме стоячи"

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Брюсселя на пресконференції розкритикував рішення президента США Джо Байдена не приїжджати на саміт миру до Швейцарії. За його словами, цьому рішенню американського президента Путін буде "аплодувати стоячи".

"Я вважаю, що Байден потрібен саміту миру й іншим лідерам, які дивляться на реакцію США. Я б дуже хотів, щоб Байден особисто був присутній на саміті миру. Рішення не бути присутнім я вважаю не дуже сильним. Путін аплодуватиме стоячи", - заявив глава української держави.

За його словами, Росія активно намагалася зірвати проведення форуму й обмежити кількість його учасників.

Однак, зазнавши невдачі, Москва вирішила організувати свою паралельну платформу. Зеленський підкреслив, що є країни, які готові підтримати ініціативу Кремля, а це автоматично означає їхню підтримку російського вторгнення та російської війни з Україною.

путин будет аплодировать стоя, если Байден не приедет на Саммит мира, - Зеленский. pic.twitter.com/IFisiiJ29D

— Lara-Lara (@LaraLar93023545) May 28, 2024

До цього свою участь у саміті підтвердив Вселенський патріарх Варфоломій. Про це розповів Зеленський.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини