27 травня 2024, 12:24

ТЦК, ВЛК і перші дні у ЗСУ: на відео солдат показав шлях від мобілізації до підрозділу

У першій серії показано, як Віктор проходив медичне обстеження, отримував військову форму та переходив від цивільного життя до військового.

ТЦК, ВЛК і перші дні у ЗСУ: на відео солдат показав шлях від мобілізації до підрозділу

Державна прикордонна служба України показала відеоблог мобілізованого та його шлях до бойового підрозділу. Відповідне відео опубліковано на Ютуб-каналі Луганського прикордонного загону. Проєкт створено в ініціативному порядку. У ньому показують реальний шлях звичайного громадянина від мобілізації до служби у бойовому підрозділі прикордонників.

Він називається "Шлях мобілізованого" та має на меті показати, як усе відбувається зсередини військової структури.

Відеощоденник складатиметься з трьох серій. Усе, що відбуватиметься з головним героєм, буде показано від першої особи.

Як зазначає автор проєкту Віктор Пономарьов, його відеоблог продемонструє, як проходять його військові будні на прикладі бойового підрозділу Державної прикордонної служби України. Завдяки такому контенту більшість людей зможуть краще зрозуміти, як проходять тренування, підготовка та побут в армії.

"Що відбувається з мобілізованим після того, як ТЦК направляє людину до військової частини: як навчають, чим забезпечують. У першій серії блогу дивіться про знайомство з побратимами, отримання військової форми, зміну побуту та перехід від цивільного життя до військового. Суперечки з полковником, рекрутинг на посади для проходження служби на реальному прикладі людини, яка самостійно пішла до війська, залишила успішну кар'єру та прибутковий бізнес на користь служби під час війни", - зазначено у коментарі до відео.

В опублікованій першій серії показано, як Віктор проходив додатковий медичний огляд, отримував військову форму, вчився жити та харчуватися за графіком. Він зазначає, що у цій серії не буде відображена безпосередня підготовка, оскільки ця серія розрахована на те, щоб показати так званий табір для мобілізованих.

"Тут я показую наш побут, рекрутинг на посади. Це плавний перехід від цивільного життя до служби", - розповів Віктор.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини