15 травня 2024, 12:12

Подвійний ракетний удар по багатоповерхівці у Покровську: СБУ викрила зрадників-коректувальників

7 серпня 2023 року внаслідок прильотів двох ракет "Іскандер" по місту Покровську Донецької області 5 людей загинули, понад 30 було поранено.

Подвійний ракетний удар по багатоповерхівці у Покровську: СБУ викрила зрадників-коректувальників

СБУ виявила шістьох агентів РФ, які коригували ракетні удари окупантів по Донецькій області.

Як повідомили у спецслужбі, їх затримали за різними адресами, але всі вони працювали на одного московського куратора з військової розвідки.

Зокрема, зрадники скоригували ракетний удар по місту Покровську 7 серпня минулого року. Тоді росіяни під час першої атаки влучили "Іскандером" по багатоповерхівці, а коли на місце приїхали рятувальники розбирати завали, прилетіла друга ракета. Загинули п'ятеро людей, понад 30 були поранені.

Також агенти РФ коригували ракетні удари по позиціях ЗСУ на Авдіївському напрямку, приховано фіксуючи місця розташування українських підрозділів.

Мешканців Донецької області завербували через російський телеграм-канал, у якому вони робили антиукраїнські коментарі. Шістка діяла окремо одна від одної, зазначили у СБУ. Тепер усім загрожує довічне ув'язнення.

Напередодні ми повідомляли, що СБУ затримала агента ФСБ, який коригував ракетні удари по Одесі.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини