Розкрито мережу російських агентів в Україні: збирали дані у трьох областях – Київська обласна прокуратура
Затримано двох агентів, які збирали дані у Київській, Полтавській і Черкаській областях для ФСБ РФ, повідомляє Київська обласна прокуратура.
Затримано двох агентів, які збирали дані у Київській, Полтавській і Черкаській областях для ФСБ РФ. Їм загрожує довічне ув'язнення.
Українські правоохоронні органи запобігли серйозній загрозі. Двох агентів ФСБ РФ було затримано у Київській області під час спроби збору інформації про важливі об'єкти інфраструктури та військові частини ЗСУ. Ці дані призначалися для організації масованих авіаударів по Україні.
Затримані, виконуючи завдання куратора з ФСБ, отримували фінансову винагороду, розмір якої залежав від терміновості та якості зібраної інформації. Однак їхню діяльність було виявлено, та тепер їм загрожує довічне ув'язнення.
Затримання двох агентів ФСБ РФ на території є вагомим доказом ефективності українських спецслужб. Операція підтвердила значущість громадянської пильності та взаємодії населення з правоохоронними структурами у контексті воєнного стану у країні.
Нагадаємо, СБУ затримала жінку, яка наводила російські ракети на Харків і чекала захоплення міста.
Раніше стало відомо про затримання силовиками Служби безпеки України соратника нардепа Нестора Шуфрича, підозрюваного у фінансуванні Росгвардії в АРК.
Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.
Останні новини
Яковина розповів, як Україна збирається здолати противника "зброєю", якою раніше загрожувала Росія
15:09Ігнат закликав використовувати проти росіян з БПЛА Shahed їхню ж тактику: "Маємо їх перевершити"
12:55В Україні деяким громадянам видадуть безкоштовно зарядні станції: кому та куди можна подати заяву
10:29