2 травня 2024, 10:05

Посол США в Україні Брінк відреагувала на удар ЗС РФ по Одесі 1 травня, вказавши на важливий момент

Американський дипломат Бріджит Брінк наголосила на важливості ППО для здатності України захистити себе від атак російських загарбників.

Посол США в Україні Брінк відреагувала на удар ЗС РФ по Одесі 1 травня, вказавши на важливий момент

Посол Сполучених Штатів в Україні Бріджит Брінк прокоментувала у своєму Х-акаунті черговий терористичний удар російських військових по Одесі, який ті завдали ввечері 1 травня.

На її думку, російський обстріл Одеси балістичними ракетами вказує на недостатню підтримку України засобами ППО.

"Чергова страшна атака РФ на Одесу із застосуванням балістичних ракет, унаслідок чого були поранені 13 осіб і постраждав склад, який відправляє товари по Україні (мається на увазі "Нова Пошта" - ред.).

Цей факт укотре підкреслює важливість протиповітряної оборони для спроможності України захистити себе від російських атак", - наголосила амбасадорка.

Нагадаємо, у ніч на 1 травня армія РФ укотре вдарила по Одесі трьома ракетами "Іскандер". Загинули троє людей, ще кількох було поранено. Пошкоджень зазнали адмінбудівлі, житлові будинки, школа та медзаклади.

До речі, 29 квітня під час чергової ракетної атаки Росії боєприпас влучив у замок проросійського політика Сергія Ківалова в Одесі, поранивши екс-регіонала у стегно.


Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини