23 квітня 2024, 11:28

Армія РФ продовжує терор Одеси: відомі наслідки нічного удару – зруйновано будинки, поранено немовлят

Унаслідок нічної атаки росіян на Одесу постраждали 9 осіб: поранені двоє дітей до року, іншим 9 і 12 років, троє дорослих у лікарні.

Армія РФ продовжує терор Одеси: відомі наслідки нічного удару – зруйновано будинки, поранено немовлят

У ніч на 23 квітня росіяни знову атакували Одесу "Шахедами". Подібні атаки тривають щоночі протягом останніх кількох тижнів. Унаслідок падіння уламків збитих дронів, а також цілеспрямованих ударів по портовій інфраструктурі було поранено 9 осіб, четверо з яких діти. Це два хлопчики віком 9 і 12 років, а також п'ятимісячний хлопчик і дев'ятимісячна дівчинка. Зруйновано або пошкоджено 14 житлових будинків, один із яких горів разом із припаркованими поруч автомобілями. Екстрені служби під час ліквідації наслідків прильотів перекривали дороги. В Одесі виник транспортний колапс.

Начальник Одеської ОВА Олег Кіпер і мер міста Геннадій Труханов запевнили, що всім постраждалим надано необхідну допомогу. Загиблих немає.

Станом на 11:00 знеструмлено кілька мікрорайонів міста-мільйонника. Перекрито подачу газу тисячам споживачів. Сили оборони Півдня повідомили, що над Одеською областю вночі було збито сім ударних безпілотників.

Офіс Генпрокурора України відкрив справу за фактом порушення законів і звичаїв війни.

Раніше 21 людина загинула внаслідок удару ракет РФ по Одесі 15 березня.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини