23 квітня 2024, 10:40

Синєгубов після удару по телевежі у Харкові попередив мешканців міста про прийдешню небезпеку та дав пораду

На думку начальника ХОВА Олега Синєгубова, російські окупанти не залишать Харків у спокої та продовжать по ньому бити.

Синєгубов після удару по телевежі у Харкові попередив мешканців міста про прийдешню небезпеку та дав пораду

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, коментуючи удари по обласному центру, зокрема й по телевізійній вишці, попередив, що противник не залишив місто у спокої.

За словами керівника області, він опублікував попередження, щоб у харків'ян не було ілюзорних відчуттів, начебто росіяни заспокоїлися та залишили Харків у спокої.

Синєгубов наголосив, що російські загарбники не змінили звичної тактики терору цивільного населення, та нехай нікого не вводить в оману деяке зменшення інтенсивності обстрілів Харкова.

"Ворог відновлює запаси. Здійснює як масовані атаки по населених пунктах Харківщини, так і окремі прицільні удари по цивільній та критичній інфраструктурі... Це робиться для того, щоб тримати у напрузі та здійснювати терор нашого населення", - додав він.

Наприкінці очільник ХОВА нагадав про правила безпеки у воєнний час і дав пораду харків'янам під час звуку повітряної тривоги прямувати до укриття, а не ставитися до цих попереджень безтурботно.

"Абсолютно реальна загроза, тому дійсно у разі сигналів повітряної тривоги потрібно максимально перебувати в укриттях", - наголосив голова ХОВА.

Нагадаємо, вчора, 22 квітня, російські військові злочинці завдали удару по телевежі у Харкові, а потім збрехали, що вона нібито слугувала "пунктом спостереження" для ЗСУ.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини