22 квітня 2024, 19:00

Отримати пенсійне посвідчення в Україні стає простіше: кілька інноваційних способів від ПФУ

В епоху технологій оформлення пенсійного посвідчення в Україні стає простішим і зручнішим: Пенсійний фонд України пропонує кілька інноваційних способів отримання документа.

Отримати пенсійне посвідчення в Україні стає простіше: кілька інноваційних способів від ПФУ

В епоху цифрових технологій навіть такі важливі питання, як оформлення пенсійного посвідчення, стають простішими та зручнішими. У 2024 році Пенсійний фонд України пропонує кілька інноваційних способів отримання цього документа, роблячи процес максимально комфортним для кожного громадянина.

Особисте звернення: простіше, ніж здається

Не варто боятися бюрократії. Відвідати сервісний центр Пенсійного фонду можна у будь-якому населеному пункті, незалежно від вашого місця реєстрації. Фахівці ПФУ завжди готові допомогти вам з оформленням необхідних документів і відповісти на всі запитання.

Мобільний додаток: ваше посвідчення в один клік

Завантажте офіційний застосунок Пенсійного фонду, зареєструйтеся та подайте заяву на виготовлення посвідчення просто зі свого смартфона. Це зручно, швидко та не потребує зайвих зусиль. Усе, що вам потрібно, це доступ до Інтернету.

Веб-портал: оформлення посвідчення без виходу з дому

Скористайтеся веб-порталом Пенсійного фонду для подання заяви онлайн. Просто увійдіть в особистий кабінет, дотримуйтесь інструкцій і надішліть необхідні документи в електронному вигляді. Вашу заяву буде опрацьовано у найкоротші терміни, та ви зможете отримати посвідчення у зручному для вас сервісному центрі.

Ваш час цінний

Пенсійний фонд України цінує ваш час і прагне зробити процес отримання пенсійного посвідчення максимально простим і зрозумілим. Обирайте зручний для вас спосіб і насолоджуйтеся свободою та незалежністю, які дає сучасний підхід до оформлення документів.

Нагадаємо, в ООН затвердили критерії для призначення соціальних виплат українським пенсіонерам.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини