22 квітня 2024, 11:31

Не тільки вбивство поліцейського: у Генпрокуратурі висунули ще одне обвинувачення військовослужбовцям батькові та синові

Убивство поліцейського, замах на життя другого співробітника правопорядку та дезертирство – ось неповний список звинувачень військовослужбовцям батькові та синові.

Не тільки вбивство поліцейського: у Генпрокуратурі висунули ще одне обвинувачення військовослужбовцям батькові та синові

Убивство поліцейського, замах на життя другого співробітника правопорядку та дезертирство - саме у цьому й підозрюють батька та сина, двох військовослужбовців, які вбили на Вінниччині співробітника поліції.

У прес-службі Генпрокуратури України повідомляють, що чоловіків також підозрюють у незаконному поводженні зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

Згідно з попередньою версією слідства, у суботу, 20 квітня, пізно вночі під час перевірки документів обидва військовослужбовці вбили одного та поранили другого поліцейського, після чого зникли на машині з місця злочину.

Учора підозрюваних було затримано у селі Липецьке на Одещині.

Транспортний засіб було виявлено на території Вінницької області. У багажнику знаходилися ящики з боєприпасами. Під час слідчих дій знайшли і пістолет, який міг бути зброєю вбивства.

З підозрюваними досі проводяться слідчо-оперативні дії. Батькові та синові загрожує позбавлення волі від 9 років і довічно.

Нагадаємо, під Одесою було затримано військовослужбовців, яких підозрюють у вбивстві поліцейського.


Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини