22 квітня 2024, 07:38

"Іноді прості істини усвідомити надзвичайно складно", – Подоляк відповів Маску з приводу війни

Дефіцитом простої логіки у сучасному світі назвав Подоляк заяви Маска через нову допомогу Україні.

"Іноді прості істини усвідомити надзвичайно складно", – Подоляк відповів Маску з приводу війни

Напередодні Ілон Маск прокоментував рішення Палати представників США щодо законопроекту про Україну. Він заявив, що "немає виходу" з цієї війни.

Учора, 21 квітня, радниця глави ОП України Подоляк на своїй сторінці у соцмережі дала відповідь американцеві.

Він здивований, що такі персони, як Ілон Маск, продовжують наполегливо говорити про те, що нібито немає виходу з війни, яка зараз відбувається в Україні. Подоляк такі заяви назвав не інакше як відсутністю простої логіки у новому світі.

Найреальніша стратегія виходу із ситуації, що склалася, - повне виведення військ ЗС РФ з території України. Таким кроком Путін раз і назавжди закінчить "гарячу фазу" війни.

Подоляк ще раз підкреслив, що це РФ напала на Україну, це російські солдати несуть смерть і руйнування. Москві достатньо вивести армію з чужої території, повернути все вкрадене та відновити зруйноване.

"Чи можна побудувати щось справедливе на несправедливості", - задався питанням Подоляк.

У суботу, 20 квітня, законодавці США підтримали законопроєкт Джонсона про військову допомогу Україні. Однак не всі у США зраділи цій події. Проти були трампісти та, як зазвичай, Ілон Маск.

Тим часом, на думку Подоляка, всю відповідальність за війну в Україні Путін покладе на російську еліту.

Нагадаємо, Ілон Маск заявив про те, що якщо Київ не сяде за стіл переговорів із Путіним, то втратить вихід у Чорне море.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини