16 квітня 2024, 15:32

Дмитро Капранов помер – Україна втратила відомого письменника та блогера

Помер відомий український письменник і блогер Дмитро Капранов, йому було всього 57 років.

Дмитро Капранов помер – Україна втратила відомого письменника та блогера

Сьогодні Україна втратила видатного письменника, громадського діяча та видавця Дмитра Капранова. У вівторок, 16 квітня, він помер у віці 57 років.

Повідомлення про його смерть з'явилося на акаунті "Брати Капранови" у Facebook.

"Друзі, у нас біда. Сьогодні вранці раптово помер Дмитро", - йшлося у повідомленні.

Причину смерті поки не вказують.

Дмитро Капранов зі своїм братом-близнюком Віталієм - видатні представники української культури. Вони писали книжки, займалися публіцистикою та видавництвом, були активними громадськими діячами, популяризаторами української культури й історії.

У 2000 році заснували видавництво "Зелений пес", яке успішно працює й досі. Першою випущеною книгою був роман Леоніда Кононовича "Я, зомбі".

На початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну у лютому 2022 року Дмитро та Віталій Капранови обидва пішли добровольцями в українську армію та зі зброєю у руках обороняли Україну у складі полку "Азов".

Незабаром вони повернулися до цивільного життя, але продовжили працювати на благо України. Вони активно просували свій популярний YouTube-канал "ім. Т. Г. Шевченка", у якому розповідали про історію та культуру України. У 2020-му канал отримав премію "Відкриття року в YouTube" від "Паляниця Awards".

Раніше у Києві помер авторитетний футбольний журналіст Артем Франков.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини