11 квітня 2024, 09:28

"Потреба у ППО – критична", – Зеленський звернувся до союзників після масованого удару РФ

Президент Зеленський повідомив, що окупанти випустили по енергооб'єктах України понад 40 ракет і стільки ж дронів, і подякував усім, хто ліквідує наслідки терористичної атаки.

"Потреба у ППО – критична", – Зеленський звернувся до союзників після масованого удару РФ

Україні потрібні системи ППО й інша підтримка у сфері оборони, а не довгі дискусії, сумніви та заплющування очей на терористичну загрозу, яку несе путінська Росія.

Так президент Зеленський звернувся до союзників після чергового масованого ракетно-дронового удару армії РФ, який був спрямований на енергетичні об'єкти України. Мішенями російських терористів були генерувальні потужності та підстанції у Харкові, Київській, Запорізькій, Одеській та Львівській областях.

Як повідомив глава держави, окупанти випустили по Україні понад 40 ракет і приблизно стільки ж дронів. На жаль, Силам оборони збити вдалося не всі. За його словами, партнери України бачать, наскільки критична для нашої країни потреба у сучасних системах ППО й іншій новітній зброї, за допомогою якої можна буде зупинити терор, а зволікання з їх передачею є глобальним дозволом на геноцид.

Також президент у своєму зверненні подякував усім, хто зараз ліквідовує наслідки ударів по енергосистемі України.

Російський агресор у ніч на 11 квітня та рано-вранці атакував енергетичну інфраструктуру України дронами, крилатими ракетами та балістикою.

Також ми повідомляли, що Росія завдала 15 ударів по Харкову: мер Терехов виступив із заявою, давши пораду жителям міста.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини