1 квітня 2024, 13:14

З'ясувалося, хто наводив "Шахеди" та ракети РФ на Харків: працівниця дитячого садка – з'явилися її фото та листування

Жінка передпенсійного віку, яка працювала у дитсадку, виявилася коректувальницею російських ударів по Харкову.

З'ясувалося, хто наводив "Шахеди" та ракети РФ на Харків: працівниця дитячого садка – з'явилися її фото та листування

У Харкові вдалося викрити та затримати одну зі зрадниць, які наводили російські ракети та дрони на обласний центр. Коректувальницею виявилася вже немолода жінка, яка працювала в одному з місцевих дошкільних закладів, інформує прес-служба СБУ у своєму офіційному ТГ-каналі.

Під час розслідування з'ясувалося, що харків'янка була дистанційно завербована російськими спецслужбами восени 2023 року. У вільний від роботи у дитячому садку час вона допомагала окупантам точніше влучати у пункти базування Сил оборони України, а також інші важливі об'єкти, які розташовувалися на території обласного центру.

Для наведення вогню зрадниця отримувала від своїх кураторів із РФ геолокації потенційних цілей, після чого вирушала на місце та проводила там дорозвідку. Перебуваючи поблизу заданого об'єкта, жінка приховано спостерігала за ним, щоб встановити там орієнтовну кількість особового складу та військової техніки.

Під час обшуку правоохоронці побачили частину листування цієї жінки з її російським "начальством".

Тепер жінці загрожує довічне тюремне ув'язнення з конфіскацією майна.
Нагадаємо, російські військові злочинці вдарили по житловому кварталу Харкова - мер Ігор Терехов повідомив про загиблих і поранених.

Як раніше повідомлялося, Харків виявився знеструмленим після найбільшої ракетної атаки РФ у 2024 році.

Також ми писали, що російське ГРУ закинуло в Україну диверсанта-"вагнерівця" з Білорусі, поставивши завдання знеструмити Київ.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини