1 квітня 2024, 07:29

У СБУ нагадали Путіну, де на нього чекають, відповідаючи на вимоги РФ заарештувати Малюка

У відомстві зазначили: Росія може зробити тільки одну варту уваги заяву: оголосити про свою поразку у війні.

У СБУ нагадали Путіну, де на нього чекають, відповідаючи на вимоги РФ заарештувати Малюка

У СБУ відреагували на сьогоднішню заяву російського МЗС, у якій РФ звинувачує Україну у "причетності до останніх терактів у Росії", а також вимагає заарештувати керівника відомства Василя Малюка за атаки на Керченський міст.

Як повідомляє "Укрінформ", у СБУ заявили, що всі російські коментарі з цього приводу нікчемні, Кремль може зробити тільки одну варту уваги заяву: оголосити про свій провал у війні проти України.

У відомстві також нагадали, що на російського диктатора Володимира Путіна чекають у суді Гааги у справі про викрадення українських дітей, і акцентували увагу на цинізмі РФ, яка виступила із заявою про тероризм у річницю визволення Україною Бучі, де росіяни чинили свої звірства.

СБУ пообіцяла зробити все, щоб Росію спіткало справедливе покарання.

Нагадаємо, у неділю МЗС РФ опублікувало заяву, в якій повідомило про "український слід" у всіх останніх терактах у Росії.

Раніше Путін заявив, що терористи після стрілянини у Підмосков'ї нібито прямували у бік України. До цього аналогічну версію озвучували у ФСБ.

У ГУР назвали нісенітницею ці заяви російського диктатора, а президент Володимир Зеленський нагадав, що у РФ уже були і вибухи, і розстріли, і завжди Кремль намагався звинуватити у цих подіях когось іншого.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини