29 березня 2024, 23:01

Розклад: "Укренерго" запроваджує графіки аварійних відключень у ще трьох областях

Основна причина – відсутність достатнього обсягу генерувальних потужностей у системі для покриття споживання в окремих регіонах країни.

Розклад: "Укренерго" запроваджує графіки аварійних відключень у ще трьох областях

Недостатній обсяг генерувальних потужностей для покриття споживання електроенергії в окремих регіонах України, що спостерігається внаслідок атак РФ на українську енергетику, змушує "Укренерго" запровадити графік аварійних відключень у ще трьох областях увечері 29 березня. Йдеться про Сумщину, Полтавщину та Донеччину.

Про це інформує прес-служба компанії.

Аварійні відключення також задіяні у Дніпропетровській, Запорізькій і Кіровоградській областях, про що було оголошено раніше.

Крім того, продовжують діяти обмеження електропостачання на Харківщині й у Кривому Розі. Мешканців інших регіонів також закликають споживати електроенергію економно.

Нагадаємо, 29 березня РФ здійснила черговий масований обстріл енергосистеми України. Під удар потрапили ТЕС і ГЕС на заході й у центрі країни.

Глава держави Володимир Зеленський уточнив, що окупанти цілилися у Дністровську та Канівську ГЕС, намагаючись повторити екологічну катастрофу, що сталася раніше у Херсонській області після руйнування дамби Каховської ГЕС.

Минулого тижня ворог вдарив по найбільшій гідроелектростанції України - Дніпровській ГЕС. Повідомлялося про пошкодження критичного обладнання.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини