"Терор не буває безкарним", – Зеленський пообіцяв РФ розплату за ракетний удар по Кривому Рогу
Зеленський прокоментував ракетний удар по житловому будинку у Кривому Розі та пообіцяв відповідні заходи країні-терористу РФ.

Учора ввечері, 12 березня, Кремль укотре атакував житловий багатоповерховий будинок в Україні. Цього разу ціллю ракети був будинок у Кривому Розі. Унаслідок цього загинуло троє людей, а госпіталізовано понад 20.
Напередодні президент України на своїй сторінці у соцмережі прокоментував атаку Кремля на мирних жителів України.
Зеленський заявив, що буде справедливо, якщо Україна завдаватиме по ворогу ударів у відповідь. У Кремлі мають зрозуміти, що терор не залишиться безкарним. "Хворий" Кремль уже не вилікувати, проте вони мають зрозуміти на своєму прикладі, як це - втрачати мирних жителів.
Рятувальні операції у Кривому Розі було завершено ще вчора пізно ввечері. Поранено понад 20 осіб, серед яких 9 дітей.
Президент України подякував медикам, рятувальникам, правоохоронцям, волонтерам і пересічним громадянам, які допомагали постраждалим.
Голова Дніпропетровської ОВА Лисак заявив, що у лікарнях Кривого Рогу 8 людей у дуже важкому стані, включно з трьома дітьми. Також постраждали й інші діти, наймолодшому виповнилося лише два місяці.
Загалом же поранення різного ступеня тяжкості дістали 44 людини.
Останні новини
У Москві почався суд над Губарєвим: за що влада РФ хоче посадити колишнього "губернатора Донбасу"
14:53Українські війська знищили "жирні" цілі окупантів на ТОТ, включаючи 6000 боєприпасів, – Генштаб
14:36