1 березня 2024, 10:58

У Харкові переховувалася вчителька-садистка, яка била дітей і працювала на військових РФ

Під час окупації Харківської області колаборантка здавала українських патріотів російським спецслужбам.

У Харкові переховувалася вчителька-садистка, яка била дітей і працювала на військових РФ

Співробітники Служби безпеки України затримали колишню вчительку молодших класів із села Лук'янці Липецької громади Харківської області, яка під час окупації почала співпрацювати з російськими військовими та зливати їм адреси місцевих українських патріотів, інформує у фейсбук-акаунті речник УСБУ регіону Владислав Абдула.

Також, за інформацією правоохоронних органів, 57-річна педагог раніше притягувалася до відповідальності за побиття учнів.

Щодо її дій під час окупації частини Харківщини 2022 року, то, згідно з інформацією СБУ, жінка перейшла на бік ворога та передавала інформацію про місцевих патріотів, що призвело до їхніх арештів і катувань.

Після деокупації області зрадниця тривалий час переховувалася у Харкові на орендованій квартирі, доки її не виявили та затримали співробітники української контррозвідки. Колаборантці висунуто обвинувачення у пособництві ворогові, за що передбачено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Як повідомлялося раніше, у Харкові було затримано завербованого агента РФ, який фотографував прильоти та пересилав знімки російським спецслужбам.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини