28 лютого 2024, 13:22

Кулеба розповів, коли Україна підпише безпековий договір зі США: "Увечері – стільці, вранці – гроші"

Глава МЗС України заявив, що Вашингтон для підписання двосторонньої угоди про безпеку з Києвом має вирішити питання з продовженням військової допомоги.

Кулеба розповів, коли Україна підпише безпековий договір зі США: "Увечері – стільці, вранці – гроші"

Угоду про гарантії безпеки між США й Україною буде підписано після вирішення питання з продовженням обіцяної допомоги Києву від Вашингтону.

Про це глава МЗС Дмитро Кулеба заявив в інтерв'ю "Голосу Америки".

"Увечері - стільці, вранці - гроші", - сказав міністр.

Він зазначив, що угода - це конкретний документ, у якому вказуються суми й інші зобов'язання, та над ними треба працювати дипломатам і військовим.

За словами міністра, США зможуть укласти цей договір тільки після розуміння, які ресурси вони можуть виділити Україні за тих чи інших умов. Водночас Кулеба сказав, що угоду обов'язково буде підписано.

Він заявив також, що отримує позитивні сигнали як від республіканців, так і демократів щодо продовження військової допомоги Україні, але чимало американських законодавців не хочуть дивитися на неї крізь призму загибелі мирних і військових українців. Робота МЗС полягає у тому, щоб переконати заокеанських політиків перейти від сигналів до справи, адже ЗСУ конче необхідна зброя на полі бою.

На сьогодні Україна вже підписала угоди про гарантії безпеки з Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою й Італією.

Нагадаємо, країни "Великої сімки" погодили рамкову угоду про надання Україні довгострокових гарантій безпеки.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.


Автор: Михаил Бутко

Останні новини