27 лютого 2024, 12:55

Справа "нафтопродуктів Курченка": екснардеп Пашинський вийшов із СІЗО під заставу у 272 мільйони

Екснардепа та керівника адміністрації президента у 2014 році Сергія Пашинського підозрюють у продажу 97 тисяч тонн нафтопродуктів, конфіскованих державою в олігарха-втікача Курченка.

Справа "нафтопродуктів Курченка": екснардеп Пашинський вийшов із СІЗО під заставу у 272 мільйони

Екс-ардеп, а також в. о. глави адміністрації президента у 2014 році Сергій Пашинський вийшов із СІЗО.

Як повідомив він у себе у Facebook, 272 мільйони застави, призначених судом, за нього внесли члени Національної асоціації підприємств оборонної промисловості. Одне з її підприємств - ТОВ "Українська бронетехніка". За даними НАБУ, Пашинський - власник цієї компанії, хоча сам він це заперечує.

Звинувачення проти себе у корупції Пашинський назвав фейковими та заявив, що приступає до виконання своїх обов'язків.

"Більше зброї, більше боєприпасів. Тільки Перемога!" - написав екснардеп, давши зрозуміти, що має стосунок до оборонної сфери.

Також він заявив про підробку записів своїх телефонних розмов, опублікованих у Мережі, в яких він нібито безсторонньо висловлювався про українську армію, народ і на той момент Головкома Залужного.

Сергія Пашинського підозрюють в участі у злочинній схемі з привласнення та продажу 97 тисяч тонн нафтопродуктів компаній олігарха-втікача Сергія Курченка, який виїхав з України після Революції Гідності. Разом із Пашинським у справі проходить і бізнесмен Сергій Тищенко, якого заарештували 13 лютого з правом вийти під заставу в 363 мільйони.

Підозри про заподіяння державі збитків майже на мільярд гривень отримали також директор, заступник і менеджер держпідприємства та керівник приватної компанії.

Нагадаємо, 26 лютого Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід екснардепу Сергію Пашинському.


Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини