26 лютого 2024, 14:31

Харківщина потрапила до топ-3 екологічного антирейтингу областей України, які постраждали від війни з РФ

Екологія Донбасу та Харківської області зазнала найбільших збитків від російської "спецоперації".

Харківщина потрапила до топ-3 екологічного антирейтингу областей України, які постраждали від війни з РФ

В Україні підрахували, екологія яких регіонів найбільше постраждала від російських обстрілів та інших проявів агресії ЗС РФ. Харківська область у цьому антирейтингу посідає третє місце, а очолили його Донеччина та Луганщина, інформує у ТГ-каналі Міністерство охорони довкілля та природних ресурсів.

Варто зазначити, що при формуванні рейтингу не враховано показник АРК Крим, як відомо, цей регіон російські військові захопили першим, але при цьому там практично не було бойових дій.

Сумне лідерство у топі належить Донецькій області - цьому регіону завдано збитків у розмірі понад 18,6 млрд доларів США. Своєю чергою, Луганщина зазнала збитків на понад 13 млрд, а Харківщина майже на 11,5 млрд.

При цьому загальна шкода, якої зазнала Україна від російської агресії за два роки повномасштабної війни з РФ, перевищує 62,5 мільярда доларів.

Нагадаємо, у ніч на 10 лютого російська окупаційна армія вдарила по Харкову дронамі-камікадзе "Шахед", унаслідок чого здетонувало пальне на нафтобазі, 15 житлових будинків згоріли, загинули 7 осіб, серед них троє дітей.

Незабаром частина нафтопродуктів зі знищеної нафтобази потрапила у Немишлю, а потім і в інші річки, що протікають територією міста й області.

Як раніше повідомлялося, у Харкові прогнозують кислотний дощ через удар російських військових по нафтобазі.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини