26 лютого 2024, 14:03

У Криму українські партизани піднялися у гори та розгорнули синьо-жовтий прапор: "Півострів буде вільний"

Проукраїнськи налаштовані кримчани, незважаючи на ризик потрапити у полон до спецслужб РФ, зійшли на вершину гори з національним прапором.

У Криму українські партизани піднялися у гори та розгорнули синьо-жовтий прапор: "Півострів буде вільний"

В окупованому Криму проукраїнськи налаштовані жителі з організації "Жовта стрічка" провели сміливу акцію: піднявшись у гори, вони розгорнули Національний прапор України на вершині й опублікували у ТГ-каналі кадри з місця подій.

Представники кримського опору передали послання та заявили, що півострів буде вільним від російської окупації.

"Ми знову підняли прапор України на вершині Криму... Незабаром побачите, як синьо-жовтий прапор височітиме над усім півостровом. Ми точно знаємо, що Крим буде вільний від рашистів, і ми чинитимемо опір стільки, скільки потрібно!" - заявили вони.

До речі, незважаючи на пафосні заяви кремлівських пропагандистів про те, нібито у Криму місцеве населення ледь не поголовно підтримує політику диктатора Путіна, завдяки таким акціям із синьо-жовтим прапором чітко помітно, що далеко не всі кримчани радіють російській окупації.

Раніше українські активісти з "Атеш" оприлюднили епічні кадри, як у Криму під Євпаторією російські вояки випадково перевернули свій танк.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини