26 лютого 2024, 12:22

"Вони б робили таке?" – Кулеба прояснив ситуацію зі "втомою Європи від України"

Дмитро Кулеба розставив усі крапки над "і" у питанні "втоми Європи від України".

"Вони б робили таке?" – Кулеба прояснив ситуацію зі "втомою Європи від України"

Разом з Володимиром Зеленським амбасадором українських питань у Мюнхені цьогоріч виступив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, який узяв участь у панельній дискусії під назвою "Боротьба з втомою: все, що потрібно для перемоги України".

Невдовзі після завершення вищезгаданого заходу очільник МЗС дав коментар українській журналістці Раміні Есхакзай, яка теж побувала на Мюнхенській безпековій конференції. Зокрема, Дмитро Кулеба відповів на запитання, чи стало йому важче вести дипломатичні переговори з лідерами європейських країн і досягати бажаних результатів.

"Коли Україна стала незалежною, то у Москві придумали прекрасний наратив: "Ви нікому не потрібні". - Мовляв, тільки Росії ви потрібні, забудьте про всіх. Так от, цей російський наратив майстерно еволюціонував у тезу "втома від України". Минуло вже 24 роки, та нам досі розповідають про це, але чомусь ніхто ще не втомився, ба більше, підтримка зростає", - сказав політик.

Крім того, очільник МЗС навів кілька прикладів, які підтверджують хибність тези про втому Заходу від України. У панельній дискусії Ненсі Пелосі, колишня спікерка Палати представників США, запропонувала взагалі забути про термін "втома від України" та категорично його відкинула. Прем'єр-міністр Данії, своєю чергою, заявила, що данські винищувачі F-16 будуть одними з перших воювати в українському небі.

"Два тижні тому Єврорада ухвалила рішення про створення фонду у 50 млрд євро. Вони б робили таке, якби втомилися від України? Я можу наводити безліч таких прикладів, тому всі, хто любить закочувати очі, зітхати та розповідати про втому, робіть це наодинці самі з собою та перестаньте підігравати росіянам публічно", - підсумував Кулеба.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини