25 лютого 2024, 15:35

Розвідка України назвала мету вкидань про плани Придністров'я "приєднатися" до РФ

У ГУР зробили нову заяву щодо нібито планів "ПМР" просити Путіна про анексію регіону.

Розвідка України назвала мету вкидань про плани Придністров'я "приєднатися" до РФ

Військова розвідка України знову спростувала поширювані цього тижня чутки про нібито намір так званих "депутатів" невизнаної "ПМР" звернутися 28 лютого до Кремля з проханням про "приєднання" Придністров'я до Росії.

Про це йдеться у Telegram-каналі ГУР МО.

У повідомленні сказано, що йдеться про усвідомлені вкидання, мета яких - дезінформація та дестабілізація ситуації у регіоні

Зазначимо, це вже не перша заява ГУР щодо цієї теми. 22 лютого речник військової розвідки Андрій Юсов також повідомив, що інформація про намір "ПМР" робити звернення до Росії щодо "приєднання" не підтверджується.

Нагадаємо, про нібито плани сепаратистів Придністров'я проситися "до складу РФ" повідомив через румунські ЗМІ придністровський опозиціонер Геннадій Чорба. За його словами, вже наступного дня після звернення, 29 лютого, Путін може відповісти на прохання сепаратистів і оголосити про анексію регіону.

Своєю чергою, в уряді Молдови заявили, що уважно стежать за розвитком ситуації у Придністров'ї та не вважають, що ситуація у регіоні може погіршитися. У Кишиневі також додали, що перебувають у постійному контакті з міжнародними партнерами.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини