25 лютого 2024, 13:44

Крим перетворений на кримінальний бантустан: ПВК Аксьонова атакувала в кафе та побила відвідувачів

В окупованому Криму ПВК "Медведь", пов'язана з гауляйтером Сергієм Аксьоновим, влаштувала жорстокі розбірки у кафе.

Крим перетворений на кримінальний бантустан: ПВК Аксьонова атакувала в кафе та побила відвідувачів

Крим, що перебуває під російською окупацією, стрімко криміналізується. Увечері 23 лютого у селищі Чорноморське чоловіки, озброєні автоматами, напали на кафе та жорстоко побили людей, які там перебували.

Кадри нападу просочилися у Мережу, у зв'язку з чим новина набула широкого суспільного резонансу, передає Діалог.UA.

Попередньо, між відвідувачами кафе "Фортеця" виник побутовий конфлікт, після якого один з учасників викликав собі підмогу у вигляді бойовиків ПВК "Ведмеді". Кілька десятків найманців у камуфляжі та з автоматами увірвалися до закладу і з порога почали стріляти та бити ногами та кийками відвідувачів і персонал, зокрема жінок.

"Двоє лисуватих хамовитих чоловіків виявилися військовими при посаді, вони випивали та святкували 23 лютого. Вони конфліктували з людьми у кафе, їм щось не сподобалося, і вони викликали підкріплення з підрозділу "Ведмеді". Озброєні люди у масках увірвалися на балкончик закладу, де люди спілкувалися та курили, та почали їх бити... Коли ми намагалися з'ясувати імена цих людей, нам повідомили, що справу намагатимуться зам'яти. Це повідомили люди, які мають стосунок до військових", - розповіла очевидиця.

Кримська "поліція" досі не діє, вдаючи, що нічого не сталося. Згідно з чутками, під час цього нападу щонайменше одна людина перебуває у критичному стані.

Командування ПВК, що оскандалилася, у спробі зам'яти скандал побило найманців, які брали участь у нападі, та виклало ці кадри у Мережу.

Журналіст і майор ЗСУ Тарас Березовець зазначив, що ПВК "Ведмеді" пов'язана з кримським гауляйтером Сергієм Аксьоновим на прізвисько Гоблін.

"Вертикаль Аксьонова терміново кинулася відмивати його, тому що скандал зацікавив Москву. Силовикам поставлено завдання показово покарати за "махновщину", оскільки наближається 10-та річниця так званого "кримського референдуму" та потрібно створити для населення окупованого півострова та РФ картинку свята", - повідомив він.

Скандал прокоментував і російський блогер Анатолій Несміян у Telegram. Він нагадав, що ПВК у Росії заборонені законом, проте всі на це закривають очі. Загалом Росія й окуповані нею території скочуються у повне беззаконня.

"Країна якось швидко перетворюється на бандитську малину, де легально існують терористичні угруповання, вулицями ходять озброєні автоматичною зброєю люди. У 90-ті роки це, звісно, теж процвітало на повен зріст, але тоді держава хоча б зображувала боротьбу з цими негативними явищами. Сьогодні ж вона сама їх створює", - зазначив російський блогер.

Він уточнив, що ПВК "Медведь" створена на базі ФСВП. Це спецназ, початковою функцією якого було гасити бунти зеків, а сьогодні вони "гасять" простих цивільних за повного схвалення з боку влади РФ.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини