25 лютого 2024, 09:54

На Півдні України загадково мруть організатори "виборів" Путіна – Z-канал

Попрощалися з життям двоє людей, які брали участь в організації "виборів" диктатора Володимира Путіна на окупованих територіях України.

На Півдні України загадково мруть організатори "виборів" Путіна – Z-канал

В окупованій частині Запорізької області загинули два російські колаборанти, які опікувалися організацією "виборів" російського диктатора Володимира Путіна. Місцеві зрадники налякані.

Про події розповів російський Z-канал "Кремлівська табакерка", передає Діалог.UA.

За даними ресурсу, в окупованих Мелітополі та Токмаку майже одночасно померли два колаборанти, які активно опікувалися "виборами".

"Помер чоловік 42 років, член однієї з дільничних "виборчих комісій". Причина смерті - раптовий серцевий напад. 56-річну жінку вбили біля її будинку - розбили голову. Ходять чутки, що її вбили диверсанти: вона дуже допомагала з організацією "виборів"", - повідомив канал.

Обидві смерті, як стверджується, "дивні". Так, померлий зрадник не мав жодних проблем із серцем і був у хорошій фізичній формі. З убивством жінки ще більш цікава ситуація, оскільки з нею нібито розправилися грабіжники, які не взяли ні її телефон, ні гроші з гаманця.

Z-канал зазначив, що нещодавно в окупованому Маріуполі було ліквідовано цілу групу росіян, які приїхали у місто здійснювати "вибори". Їх було отруєно.

Росіяни та місцеві колаборанти вважають, що всі три випадки - операція України зі зриву "виборів", тож вони у сильній тривозі.

"З'явилися чутки про "блукаючих диверсантів", які їздять різними регіонами Росії та хочуть зірвати "вибори". Перевіряємо таку версію, чутки, звичайно, неприємні", - пише Z-канал.

Усім, хто задіяний у переобранні диктатора на окупованих територіях, рекомендують проявити особливу обережність.

Раніше партизани проникли у порт Новоросійська.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.


Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини