24 лютого 2024, 21:49

Українські безпілотники оснастять ШІ: в ОП розкрили деталі

Київ підписав меморандум із німецькою компанією Helsing GmbH, що опікується інтеграцією ШІ в оборонні технології.

Українські безпілотники оснастять ШІ: в ОП розкрили деталі

Україна вироблятиме бойові дрони зі штучним інтелектом. У суботу, 24 лютого, стало відомо про підписаний меморандум про співпрацю в оборонній сфері з німецькою компанією Helsing GmbH, що опікується інтеграцією ШІ в оборонні технології.

Про це розповів керівник ОП Андрій Єрмак у своєму Telegram-каналі.

Мета меморандуму - впровадження ШІ в українські БПЛА. ШІ у дронах на полі - це необхідність у сучасній війні, тому Україна має намір активно працювати у цьому напрямі й бути на крок попереду.

За словами Єрмака, Київ продовжує активну взаємодію з партнерами у питанні розроблення високотехнологічного озброєння, "попереду багато сюрпризів".


Раніше ЗМІ писали, що Вашингтон разом з іншими союзниками працює над забезпеченням України тисячами дронів з ШІ, які б дозволили ЗСУ атакувати російські позиції "роєм". На Заході впевнені: таке озброєння дасть змогу українській армії придушити певні ворожі позиції.

Крім того, повідомлялося про плани Парижу передати Україні найближчими тижнями новітні дрони-камікадзе французького виробництва.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.


Автор: Артем Малиновский

Останні новини