19 лютого 2024, 22:08

Зеленський емоційно відповів на бунти фермерів Польщі: "Ситуація не у зерні"

Президент Володимир Зеленський назвав "знущальною" ситуацію на кордоні з Польщею.

Зеленський емоційно відповів на бунти фермерів Польщі: "Ситуація не у зерні"

Володимир Зеленський відреагував на протести польських фермерів, які блокують кордони з Україною, висипають на землю зерно з вантажівок і не пропускають машини, що везуть військові вантажі.

Глава України не вважає, що те, що відбувається на західних кордонах, можна вважати буденними речами, потрібна проста та зрозуміла всім справедливість. Судячи з того, що через територію Польщі проходить лише 5% агроекспорту України, неважко здогадатися, що справжня суть мітингів в іншому.

"Насправді ситуація не у зерні, а скоріше, у політиці. І під Куп'янськом, недалеко від кордону з Росією, де не вщухає ворожа артилерія, новини з кордону з Польщею виглядають просто знущально", - сказав Зеленський.

Глава держави закликає знайти рішення, щоб якомога швидше вийти із ситуації, що склалася. Особливо важливо це розуміти Європі, яка турбується про свою долю.

Нагадаємо, 20 лютого польські фермери мають намір перекрити всі пункти пропуску з Україною, також паралізувати роботу портів. Українські перевізники збираються діяти дзеркально.

18 лютого польські протестувальники вже намагалися заблокувати залізничну дорогу на кордоні з Україною, а також не пропускали автобуси з пасажирами. На адресу українців вигукували образи з вимогою повертатися на батьківщину.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини