19 лютого 2024, 10:06

Гончаренко про ядерну зброю в Україні: "Або вступити до НАТО, або відновлювати наш потенціал"

Нардеп Олексій Гончаренко підтримав ідею відновлення Україною статусу ядерної держави.

Гончаренко про ядерну зброю в Україні: "Або вступити до НАТО, або відновлювати наш потенціал"

Народний депутат України Олексій Гончаренко, виступаючи на Мюнхенській безпековій конференції, поставив запитання державному секретареві США Ентоні Блінкену: чи варто нашій країні сподіватися на приєднання до НАТО, чи у разі відсутності цієї перспективи починати розроблення своєї власної ядерної зброї, передає ТГ-канал "Україна 365".

Гончаренко підкреслив, що перед Україною зараз стоїть дилема.

"Ми ведемо боротьбу з ядерною державою, тому наш вибір полягає у тому, щоб або вступити до НАТО та бути союзниками ядерних держав, або почати відновлення нашого ядерного потенціалу", - сказав він.

У відповідь на це Ентоні Блінкен заявив: "Урок, який ми можемо винести, полягає у тому, що агресія проти України була повним стратегічним провалом для Путіна та Росії".

Олексій Гончаренко, коментуючи відповідь представника США, зазначив, що на його запитання не було дано прямої відповіді.

Як раніше повідомлялося, через погрози Росії США вперше за 15 років розмістять ядерну зброю на території Великої Британії.

Зазначалося, що США відправлять до Британії дві ескадрильї носіїв ядерної зброї F-35.


Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини