6 грудня 2023, 11:02

"Творці справедливості", – Зеленський і Залужний привітали українських воїнів із Днем ЗСУ

Президент записав відеозвернення, йдучи Києвом до Стіни пам'яті загиблих за Україну, а Головком ЗСУ подякував воїнам за важку роботу.

"Творці справедливості", – Зеленський і Залужний привітали українських воїнів із Днем ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський записав відеопривітання для воїнів ЗСУ, ідучи Києвом до Стіни пам'яті загиблих за Україну та дорогою вітаючись із перехожими. Глава держави сказав, що це свята тих, хто не дозволив окупантам пройти парадом Києвом, тих, хто віддав свої життя за свободу прекрасної країни.

Зеленський заявив, що попереду звільнення окупованих територій і альтернативи нашій перемозі не існує. За його словами, завдяки ЗСУ в Україні обов'язково настане справедливий мир.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у своєму відеопривітанні відзначив сміливість і хоробрість українських воїнів, які борються за майбутнє наших дітей. Він заявив, що українці не мають права на поразку та пишається кожним солдатом, сержантом і офіцером, які у холодних окопах і руїнах міцно тримають оборону та знищують підступного ворога. Головком наголосив, що як би не було зараз важко українським захисникам, але за них точно не буде соромно.

Нагадаємо, напередодні професійного свята українських військових ворог відчайдушно атакував Україну та зазнав величезних втрат.

Крім того, журналісти Telegram-каналу "Україна 365" привітали наших захисниць і захисників із Днем ЗСУ.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини