4 грудня 2023, 10:59

Польща розблокувала один пункт пропуску для фур, але є одна умова

На пункті пропуску "Угринів – Долгобичув" з боку Польщі почали пропускати фури з України.

Польща розблокувала один пункт пропуску для фур, але є одна умова

Однак при цьому є два "але": усі вантажівки пропускають у порядку живої черги та тільки якщо вони всередині порожні, без вантажу.

Інформацію вже підтвердили у Держприкордонслужбі України, повідомивши, що у ніч на 4 грудня польська сторона дала добро на пропуск фур з України,

Уже станом на 7:00 українські прикордонники пропустили на свою територію 30 фур, які можуть перевозити вантажі масою не більше 7,5 тонни.

Ще 1 грудня між Варшавою та Києвом були досягнуті угоди щодо відкриття пункту пропуску "Угринів - Долгобичув". Це тільки перший крок із розблокування україно-польського кордону для фур.

Майже місяць тому польські далекобійники почали блокувати кордон з Україною. Вони вимагали від перевізників з України загальноєвропейської системи ліцензування. При цьому було висунуто ще низку вимог.

Президент України впевнений, що якщо дати ще трохи часу польській стороні, то ситуація на кордоні покращиться.

Через блокування кордону в Україні на АЗС почав зникати автогаз, який зазвичай експортували з ЄС.

До блокади українських вантажівок приєдналася Словаччина й Угорщина.

Раніше ми повідомляли, що 6 листопада польські перевізники заблокували одразу три пункти пропуску з Україною, щоб не впустити та не випустити українських далекобійників.

Нагадаємо, з 1 грудня на кордоні зі Словаччиною вишикувалося до тисячі фур з України, які не пропускає на свою територію Братислава.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини