30 листопада 2023, 11:09

Грандіозний злам ТБ у Криму: усі канали показують Зеленського, а "ватників" охопив страх

Зеленський з екранів сказав кримчанам, що російська присутність на півострові – це тимчасове явище.

Грандіозний злам ТБ у Криму: усі канали показують Зеленського, а "ватників" охопив страх

В анексованому Криму стався масштабний злом телевізійних каналів: замість звичайного російського агітпропу, який місцеві жителі бачать тут уже майже 10 років, на екрані з'явився президент України Володимир Зеленський, передає ТГ-канал "Крим.Реалії" з посиланням на кримські пабліки.

Так, у телеграм-каналах завірусилося відео з трансляцією звернення Володимира Зеленського від 24 жовтня після саміту "Кримської платформи", де той звертається до кримчан:

"Усі ви відчуваєте, що російська присутність на нашій землі не назавжди. Я знаю це. Україна поверне свою територію, своїх людей".

До речі, на викладених у Мережі роликах було видно, що деякі жителі налякані тим, що їх можуть за перегляд виступу Зеленського притягнути до відповідальності. Вони, лаючи "хохлів", намагаються одразу виправдовуватися: "А ми чьо, ми футбол дивилися!"

Помітно неозброєним оком, як бояться люди, які знімають відео, що за ними може приїхати ФСБшний "воронок".

Це свідчить про те, що Росія, ввівши свої війська до Криму, встановила там тоталітарний режим, схожий з тим, що свого часу насадив Сталін у 30-х роках минулого століття. "Ватні" кримчани можуть говорити що завгодно, наводити будь-які аргументи на користь "приєднання" півострова до РФ, але одного не можна заперечувати: Москва знову принесла на цю землю страх, перетворивши місцевих жителів на заляканих звірків.

Нагадаємо, у російських Z-зірок Лепса та Газманова зламали акаунти - на місці їхніх аватарок з'явився антивоєнний напис.

Також ми писали, що хакери зламали російське ТБ, показавши ролик про ЗСУ та "Лебедине озеро".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини