28 листопада 2023, 14:21

"Треба 85 %": росіяни на окупованих територіях України готуються до "виборів Путіна" – ГУР

Українська розвідка повідомила про вимогу путінської адміністрації посилити видачу паспортів РФ на окупованих територіях для президентської виборчої кампанії.

"Треба 85 %": росіяни на окупованих територіях України готуються до "виборів Путіна" – ГУР

У Москві щосили готуються до нових "виборів Путіна" та дали рознарядку гауляйтерам на окупованих українських територіях посилити видачу паспортів РФ для голосування.

Як повідомили у ГУР Міноборони України, заступник голови путінської адміністрації Сергій Кирієнко провів нараду з колаборантами, на якій довів до їхнього відома, що до виборів кількість примусово паспортизованих українців на окупованих територіях має сягнути 85 %.

Українців, які ще не поміняли паспорти з тризубом на двоголові, заохочуватимуть до зміни громадянства різними видами "допомоги" з місцевих бюджетів, а також інформуватимуть про загрозу залишитися без соціальних послуг у разі відмови. Крім того, гауляйтерам доручили проводити бесіди з населенням про "стабільність рубля" та позитивні тенденції в економіці РФ, які призведуть до "поліпшення якості життя".

Нагадаємо, окупанти РФ мобілізують українців, які отримали російські паспорти.

Крім того, у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області окупанти активно погрожують батькам випускників, що ті не отримають атестати про закінчення школи у разі відмови підлітків оформити російський паспорт.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини