28 листопада 2023, 10:24

Удар циклону по Україні: у МВС розповіли про наслідки негоди та жертви

Через сніговий буревій в Україні загинули 10 осіб, серед 23 постраждалих є діти.

Удар циклону по Україні: у МВС розповіли про наслідки негоди та жертви

В Україні через удар снігової стихії станом на 08:30 залишалися перекритими 8 доріг у Миколаївській та Кіровоградській областях.

Про це розповів глава МВС Ігор Клименко у своєму Telegram.

Жертвами негоди є 10 осіб, ще 23 дістали травми через падіння дерев, переохолодження та ДТП на дорогах. Серед постраждалих є діти. Загиблі були жителями Одещини, Харківщини, Миколаївщини та столиці.

Рятувальники ДСНС на Одещині, яка найбільше постраждала від удару стихії, витягли зі снігових заметів на трасах понад 800 транспортних засобів, зокрема 24 автобуси та 17 швидких. Допомогу було надано двом із половиною тисячам людей.

На дорогах державного значення Одеса - Київ та Одеса - Рені рух наразі здійснюється у реверсному режимі. Загалом у країні зі снігових заметів було звільнено понад півтори тисячі одиниць транспорту.

Знеструмленими залишаються понад 400 населених пунктів в 11 областях. Ліквідація наслідків приходу в Україну південного циклону триває.

Раніше ми повідомляли, що у Миколаївській, Одеській, Кіровоградській і Черкаській областях України водіям через снігові замети слід бути особливо пильними.

Також ми писали, що керівництво Одеси вивело на траси та вулиці не тільки спецтехніку, а й БТР.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини