21 листопада 2023, 13:12

У Вінницькій області спіймали настоятеля храму "УПЦ", який прославляв Гіві, Моторолу та патріарха Кирила

Поп із Московського патріархату вихваляв ліквідованих "польових командирів" "ДНР" Моторолу та Гіві.

У Вінницькій області спіймали настоятеля храму "УПЦ", який прославляв Гіві, Моторолу та патріарха Кирила

Під Вінницею працівники СБУ затримали настоятеля одного з храмів так званої "УПЦ", що є за фактом філією РПЦ, і повідомили йому про підозру. Священик виправдовував окупацію Донбасу та Півдня України, заперечував російську агресію, а також хвалив терористів квазіреспубліки "ДНР", інформує ТГ-канал Офісу Генпрокурора.

Варто зазначити, що "святий отець" певний час переховувався від українського правосуддя на території різних регіонів країни, але врешті-решт був затриманий.

З'ясувалося, що московський піп мав акаунти у Telegram і "ВКонтакте", де поширював антиукраїнські матеріали й повторював улюблені наративи кремлівського агітпропу про "громадянську війну" в Україні.

Крім того, проросійський батюшка вихваляв ліквідованих ексватажків "ДНР" Захарченка, Толстих ("Гіві") та Павлова ("Моторолу").

Також стало відомо, що затриманий піп з "УПЦ" (МП) публікував контент із рекламою діяльності "патріарха Московського та всієї Русі" Кирила (Гундяєва), а також закликав до насильницького захоплення влади в Україні.

Нагадаємо, намісник Святогірської лаври Арсеній виявився громадянином Росії.

Як раніше повідомлялося, Арахамія дав дивну відповідь на запитання, чому досі не заборонили в Україні московську УПЦ.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини